Останні відгуки
- Fancy Flowers00Сподобалось:квіти і відношення Загальне враження:замовляв солодкий букет , все було смачно і красиво ) 😉Рекомендуюмайже 3 роки тому
- Медичний центр "Біомед"02Сподобалось:Неодноразово була на прийомі у лікаря УЗД Ольги Іанівни Ніколаєвої. Це висококваліфікований уважний досвідчений фахівець, людина віддана своїй справі. Рекомендую.майже 3 роки тому
- Приватна дитяча поліклініка "Веселка"01Сподобалось: Були на узд з донечкою, ставлення чудове від медперсоналу, кваліфіковані працівники. Все на найв...майже 3 роки тому
- SHAMBALA01Сподобалось: Дуже сподобалось обслуговування у магазині! Кваліфікований і доброзичливий персонал, завжди щ...майже 3 роки тому
- ТОП Переклад00Ми поставили не просте завдання перед агенцією «ТОП Переклад» і вони впоралась з ним на всі 100%. Вимогою було з...майже 3 роки тому
- Комунальна 5-та міська клінічна лікарня06Спочатку хотіла б внести позитивну нотку у відгуки про гематологічне відділення 5 МКЛ м.Львова та відзначити ...майже 3 роки тому
- Меблевий магазин "Daniro"01Я дуже задоволений покупкою у Daniro. Купував диван, з топером який був не тільки стильним і зручним, але й дуже я...майже 3 роки тому
- Стоматологічний центр "DENTOHUB"06Привітний персонал, професійна робота, затишно в клініці, в моєму випадку зручне розташування, музика на вибір, кава якщо раптом потрібно зачекати 5 хв. Чудовий сервіс. Дуже вдячний за роботу.майже 3 роки тому
- Мережа студій "ФОТОхата"00Сподобалось: Часто замовляю роздрук фото в Фотохаті по вул. Науковій. Замовляю роздрук через інтернет (10×15 - 5 ...майже 3 роки тому
- Кафе "PizzaYolla"00Сподобалось: Сподобалася смачна фірмова піца Yolla та збитень. Піца була просто величезна за помірну ціну. Не с...майже 3 роки тому
- Кафе "Кебабця"01Сподобалось: Замовила кебаб міні Мікс за 114 грн., то дуже сподобався. Кебаб чиявився дуже соковитимзі смачни...майже 3 роки тому
- Автосервіс "PRO.СТО"04Сподобалось: Обслуговуюсь на даній станції більше року. Нарікань чи зауважень не маю. Всі мої звернення завер...майже 3 роки тому
- ДУБОК02Не сподобалось: Не рекомендую! Мали необережність замовиьи у них кухню. Через ПІВ РОКУ отримав останню тумбу...майже 3 роки тому
- Кав'ярня-пекарня "KIIT"01Сподобалось: Тут дуууже смачна випічка: куштувала сінабони з сиром філадельфія та кіш з куркою - дуже сподобалося. Всім рекомендую скуштувати!майже 3 роки тому
- SHAMBALA00Все що потрібно туристу є саме тут в Шамбалі😊 Магазин з хорошим, якісним асортиментом спорядження, одягом, в...майже 3 роки тому
- SHAMBALA01Сподобалось: магазин просто бомба - великий, просторий, але найголовніше персонал. Розуміють потреби покупця ...майже 3 роки тому
- Пекарня "Ваш ЛАВаш"01Понравилось:Не понравилось:Общее впечатление:классная выпечка хорошее отношение к покупателям рекомендуюмайже 3 роки тому